Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z brzęczykiem i lampką na drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z brzęczykiem i lampką na drzwiach

    Byłem w Łęczycy w serwisie w środę i wszystko jest ok, oprócz prowadnicy pałąka od zagłówka w fotelu pasażera. Jest luźna i lata powodując skrzypienie Dziękuję za podpowiedzi

    A tak z innej beczki nie wie ktoś jak wygląda sprawa zagazowania tego silnika?

  • #2
    Problem z brzęczykiem i lampką na drzwiach

    Na początek chciałem się przywitać, bo to mój 1 post na tym forum aly

    Mam problem z moją Octavią 1.9 TDI AHF.
    Chodzi o to, że kiedy niedawno nadszedł mróz przestała świecić się lampka na drzwiach kierowcy przy ich otwieraniu. Oprócz tego przestał działać brzęczyk, który zaczynał piszczeć, kiedy otwierałem drzwi kierowcy i miałem włączone światła.

    Co mogło się stać? Gdzie jest wyłącznik, który tym steruje?

    Komentarz


    • #3
      włącznik masz w zamku mikrostyk

      Komentarz


      • #4
        dokładnie miałem to samo
        dzialania
        polaszczylem sie na mikrostyk kupilem niby ten sam ta sama firma po zainstalowaniu raz dzialal raz nie przyczyna nie pasuje idealnie podklejanie grozi dastaniem sie kleju do zamka i stopuje calosc mikrostyk nie dosc ze delikatny toi nie pasije szkoda zachodu
        dziaanie 2
        w sodimex czy jakosc tak kupilem 2 zamek zalosc za 90 zl i po klopocie mam 6mies i szystko dziala a i tu mikrostyk jest zupelnie inaczej umiejscowiony i odziwo ten co kupilem pasuje tu idealnie
        polecam dzialanie nr 2
        .................................................. ..............
        O SERCE SZKODNIKA dba
        Perfect Serwis DobryGrześWawa

        .................................................. ..............

        Komentarz


        • #5
          Ja dokonałem rozwiazania numer jeden, kupilem pasujacy mikrostyk rozwiercilem punkty mocowania. Zamontowalem ow mikrostyk porzadnie skręciłem srubami sklejajac gwint. Mija 3 miesiac i nic sie nie dzieje i zamek centralny dziala dobrze. Nie wspominając o brzęczku i światłach

          Komentarz


          • #6
            Hmm, u mnie jest tak, że muszę pomóc temu przełącznikowi np śrubokrętem - tak jakby to było jakoś źle skalibrowane - da się to jakoś ustawić tak, żeby było ok, czy trzeba wymieniać?

            Komentarz


            • #7
              puszekx sprawdź wiązkę kabli w łączniku gumowym między drzwiami a karoserią,dosyc czesto lubią tam sie przerywać!Niekoniecznie musi to byc mikrostyk!

              Komentarz


              • #8
                Ja mialem ten sam problem, kupilem na allegro mikrostyk za 16 zł, elektryk mi zainstalowal za 80 zł, działa i jestem zadowolony, Pozdrawiam.
                Dipol

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X